SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Cevizli Su Tesisatçısı

Cevizli Su Tesisatçısı

Cevizli su tesisatçısı firmamız bölgenin en hızlı ve en profesyonel hizmet kalitesini sunmaktadır. Su tesisatı ile ilgili yaşamakta olduğunuz en küçük bir sorunda bile sizler de 7/24 firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Su tesisatında en sık yaşanılan sorunlar içerisinde genellikle tıkanıklık ve su kaçağı sorunları meydana gelmektedir. Bunlara ek olarak su vanalarında yaşadığınız diğer tüm sorunlarınızın çözümü için de hızlı ve güvenilir hizmet sunan Cevizli su tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Evde su kaçağı tespiti hizmetimiz sırasında tamamen kameralı cihazlar ve robotlar kullanılmaktadır.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0530 562 09 67

Cevizli Su Tesisatçısı

Cevizli Su Tesisatçısı

Bu sayede piyasada verilen en temiz su kaçağı tespiti hizmetini verdiğimizi söyleyebiliriz. Ev ve iş yerlerinde termal kameraları kullanarak tüm su kaçağı sorunlarını anında tespit edebilmekteyiz. Bu sayede tesisat içerisinde gözle görülemeyecek ya da ulaşılamayacak alanlarda bile meydana gelen kaçakların tespit edilmesi de kısa sürede sağlanmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemlerimiz sonrasında alanlında uzman olan ekip arkadaşlarımız tesisat için gerekli olan onarım hizmetlerinin neler olduğunu sizler ile paylaşmaktadır. Sizlerin onayının ardından gerekli olan bakım ve tamir işlemelerine başlanılmaktadır.

Sadece su kaçağı tespiti değil Cevizli su tesisatçısı firması olarak lavabo ve su tesisatında kireçlenmelerden dolayı meydana gelen tıkanıkların açılması hizmetini de vermekteyiz. Özellikle evinizde kötü kokular ile sıkça karşılaşıyor ve gider borularında suyun akma sorununu yaşıyorsanız gider tesisatınızda tıkanıklık sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Tıkanıklık sorunlarının daha fazla probleme yol açmaması için hemen Cevizli su tesisatçısı firmamız ile iletişime geçerek tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Robotlar ve termal kameralar ile tamamlamakta olduğumuz tıkanıklık açma işlemlerimizi kısa sürede tamamlıyoruz.

 • Su tesisatı bakım ve onarımları dışında klozet tamiri ve rezervuar tamiri hizmetlerimiz de yararlanabileceğiniz diğer uygulamalarımız içerisinde yer almaktadır. Banyo ve mutfak giderleri genellikle tıkanıklık ve su kaçağı konusunda en sık sorun yaşanılan bölgeler arasında yer alıyor. Bununla birlikte rezervuar yer değişimi veya yeni klozet montajı gibi tesisat ile ilgili hizmetlerimiz için de bizleri arayabilirsiniz. Cevizli su tesisatçısı firmamızı dilediğiniz gün ve saatte arayarak acil tesisat sorunları için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
 • Tıkla Ara

  Whatsapp Mesaj Gönder: 0530 562 09 67

  Bir önceki yazımız olan Çekmeköy Su Tesisatçısı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Click to rate this post!
  [Total: 1 Average: 5]
  Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Hemen Ara