SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Ihlamurkuyu Su Tesisatı

Ihlamurkuyu Su Tesisatı

Ihlamurkuyu mahalle sakinlerine, 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız sıhhi tesisat ve petek temizleme işlemleri ile değerli halkımızın yanındayız. Ihlamurkuyu su tesisatçısı olarak; Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile güler yüzlü hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetimize devam etmekteyiz.Eski binalarda sıkça karşımıza çıkan lavabo tıkanıklıkları ve tuvalet tıkanıklıkları tam bir baş belasıdır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını evlerinizde ya da iş yerlerinizde, kişisel uğraşlarınızla açmaya çalışabilirsiniz. Yalnız bu çalışmalarınız geçici olacaktır. Profesyonel hizmet alınmadan açılmaya çalışılan tıkanıklar günü kurtarmaktan öteye gitmeyecektir.
Özellikle katı atık veya inşaat atıklarından oluşan tıkanıklarda çözümünüz yetersiz kalacaktır. Katı atıklar diye tabir ettiğimiz plastik atıklarının sebeb olduğu takanıklıkları profesyonel bir hizmet almadan açtırmanız imkansızdır. Tıkanıklıklarınıza çare bulamayınca sağlığınızı da tehlikeye atacak ve evinizde kötü kokular oluşmasına sebep olursunuz.
Ihlamurkuyu Kameralı tıkanıklık açma cihazlarımız ile noktasal olarak tıkanıklığınızı tespit edip, sorunlarınızı gideriyoruz. Tuvalet, lavabo ve gider tıkanıklıklarınız için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.Klozet tamiri, klozet montajı ve klozet sifon tamiratları ile ilgili tüm problemlerinizde sizlerin yanınızdayız.
Ihlamurkuyu Su Tesisatçısı olarak ev ve iş yerleriniz için olmazsa olmaz bir parçanızdır. Bina içerisine alınmamış su tesisatı ve tuvalet ve banyo giderleri (pissu tesisatı) kalmadığından, buralar da yaşayacağınız bütün sorunlarda su tesisatçısına ihtiyaç duymaktasınız. Su kaçakları, çeşme ve batarya değişim ve satışları gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz.
Ihlamurkuyu Petek Temizliği
Petek temizliklerinizi yılda bir defa mutlaka yaptırınız. Firmamız son teknoloji cihazlarımız ile peteklerinizi temizliyor ve ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

Ihlamurkuyu Katı Yakıt Kalorifer Kazanı
Eskiden tek odada yakılan kömür sobaları, tek odayı ısıtıp diğer odalara girilmiyordu, hele yatak odaları ve çocuk odaları buz kesiliyordu. Eve gelen misafirler tek göz odaya hapis olup çocukların gürültüleri ve konuşmalar hepsi birbirine giriyordu. Şimdi bodrum katlara kurulan kazanlar ile birlikte bu dertlerin hepsinden kurtuluyorsunuz. Ekonomik ve hesaplı bir sitem olan katı yakıt kalorifer kazanları satış, montaj ve tesisatları için bizleri arayabilirsiniz.

Ihlamurkuyu Su Tesisatı, Ihlamurkuyu Su Tesisat Fiyatları, Ihlamurkuyu Su Tesisat Ücretleri, Ihlamurkuyu Su Tesisat Firma, Ihlamurkuyu Su Tesisat Şirketi, Ihlamurkuyu Lavabo Tıkanıklığı, Ihlamurkuyu Kalorifer Temizliği, Ihlamurkuyu Tıkanıklık Açma, Ihlamurkuyu Su Tesisat Tamiri, Ihlamurkuyu Gider Tıkanıklığı, Ihlamurkuyu Tesisatçı, Ihlamurkuyu Tesisat Firma, Ihlamurkuyu Tesisat Su,

Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!